fbpx
NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS PAŠTOMATUS nuo 5EUR. Akcija galioja tik šiandien.
Priežiūra

EDUKACINIAI ŽAISLAI – KAIP PASIRINKTI?

EDUKACINIAI ŽAISLAI

Renkantis edukacinius žaislus kūdikiams, tėvai turėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų ir metodikos principų, rinkdamiesi iš patikimų prekinių ženklų, pavyzdžiui, “Little Dutch” ir “Sebra Interior”.

Pirmiausia, verta pasirinkti medinius žaislus. “Little Dutch” siūlo platų medinių žaislų asortimentą, kuris yra ne tik estetiškas, bet ir funkcionalus. Mediena yra natūrali, tvirta ir ilgaamžė medžiaga, kuri yra saugi mažiems vaikams. Be to, mediniai žaislai, tokie kaip “Sebra Interior” asortimente esantys, paprastai yra paprastesni ir mažiau stimuliuojantys, todėl puikiai tinka kūdikių lavinimui, nes nesukuria per didelės informacijos perkrovos.

Antra, svarbu pasirinkti lavinamuosius žaislus, kurie skatina vaiko jutimų, motorinių įgūdžių bei kognityvinės raidos vystymąsi. “Little Dutch” ir “Sebra Interior” siūlo žaislus, kurie yra pritaikyti kūdikio amžiui ir skatina smulkiosios motorikos lavinimąsi, pavyzdžiui, naudojant detales, kurias galima suimti, sukti ar sudėti.

Trečia, Montessori metodika grindžiami žaislai yra puikus pasirinkimas. Ši metodika skatina savarankišką mokymąsi ir atradimą, todėl Montessori žaislai dažnai yra paprasti, bet funkcionalūs. “Little Dutch” ir “Sebra Interior” siūlo Montessori principais pagrįstus žaislus, leidžiančius vaikui tyrinėti ir mokytis per žaidimą, skatinančius atrasti ir išmokti spalvų, formų ar skaičių sąvokas.

Svarbu, kad šie žaislai būtų saugūs naudoti, be aštrių kraštų ar mažų dalių, kurios gali sukelti užspringimo pavojų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į žaislų kokybę ir patikimumą, rinktis produktus iš “Little Dutch” ir “Sebra Interior”, kurie atitinka tarptautinius saugumo standartus, užtikrinant ne tik mokymosi ir pramogų kokybę, bet ir vaiko saugumą.

 

www.lilove.lt/edukacinai

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *